120 perc szenvedés után Portugália 11-esekkel a négy között!

A portugál labdarúgó-válogatott tizenegyesek után legyőzte Lengyelországot a franciaországi Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a Wales–Belgium meccs győztesével játszik július 6-án Lyonban.

2016. július 01.

EB 2016: szivárvány fogadta a hazatérő válogatottat

Hétfőn, 17 óra után pár perccel landolt a budapesti Liszt Ferenc repülőtéren a Franciaországból hazatérő magyar válogatott gépe. Az Európa-bajnoki nyolcaddöntős nemzeti csapat tagjai ezt követően a Hősök terére mentek, ahol több ezer szurkoló várta őket. A magyar válogatott vasárnap, a Belgium ellen 4–0-ra elveszített nyolcaddöntős mérkőzésen búcsúzott az Európa-bajnokság küzdelmeitől.

2016. június 29.

Itt az EB legnagyobb csodája! Izland kiejtette Angliát

Az Anglia–Izland mérkőzéssel zárult a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntője, és óriási meglepetéssel, ugyanis az izlandiak búcsúztatták (2–1) a titkos esélyes „háromoroszlánosokat"!

2016. június 28.

Spexit - az olaszok visszavágtak a négy évvel ezelőtti döntőért

Az olasz válogatott okos, taktikus és főleg eredményes játékkal 2–0-ra megverte Spanyolországot az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében, és bejutott a legjobb nyolc közé. Ott sem lesz könnyebb dolguk az olaszoknak, hiszen a világbajnok németek vár rájuk.

Sokáig reménykedhettünk, de Belgium a negyeddöntős

A magyar labdarúgó-válogatott élvezetes, sokáig nyílt mérkőzésen 4–0-s vereséget szenvedett Belgiumtól a franciaországi Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.

2016. június 27.

A németek könnyedén, fél gőzzel győzték le a szlovákokat

A labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében a világbajnoki címvédő németek könnyedén, 3–0-ra megverték a szlovákokat.

A rekordgyorsaságú ír 11-es után Griezmann volt a franciák hőse

Bár a francia labdarúgó-válogatott már a 2. percben hátrányba került az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében, Antoine Griezmann duplájával legyőzte a Shane Duffy kiállítása miatt a 66. perctől kezdve emberhátrányban játszó Írországot.

Öngól döntött - ha továbbjutunk, Wales vár a negyeddöntőben!

Wales válogatottja jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Európa-bajnokságon, miután Gareth Bale-ék egy öngóllal megverték az egyesült királysági belharcban a szintén a vártnál gyengébb teljesítménnyel előrukkoló északíreket.